POMŮŽEME VÁM ZÍSKAT DOTACI NA VÁŠ PROJEKT

Nabízíme kvalifikované zpracování a vyřízení dotace z fondů EU i národních dotací. Zabýváme se zpracováním dotací pro podniky, podnikatele a občany. Vyřídíme pro Vás dotaci na elektromobil, akumulaci energie, fotovoltaiku a na další projekty – sjednejte si s námi konzultaci ZDARMA.

 

Co Vám můžeme nabídnout:

  • KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ A VYŘÍZENÍ DOTACE

Máte záměr, na který chcete získat dotaci, ale nejste si jistí, zda splňujete podmínky, jak vybrat správný operační program, na co vše si dát pozor a jak vlastně celým procesem úspěšně projít? Vše připravíme za Vás a dovedeme Vás až k úspěšnému čerpání dotace.

  • ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘI VYŘIZOVÁNÍ DOTACE

Rozhodli jste se, že si vše kolem dotací zařídíte sami, ale potřebujete Váš projekt nebo podnikatelský záměr zkonzultovat, pomoct s legislativou, pohlídat dodržení pravidel a mít někoho, s kým se poradit?

V tom případě se obraťte na nás.

Nenašli jste zde dotace, které jste hledali? Napište nám.

Dotace pro občany

nová zelená úsporám.jpg

Nová zelená úsporám

PROGRAM OTEVŘEN

Příjem žádostí: do 30. 6. 2025

img.obrazky.cz.jpg

Dobíjecí stanice

PROGRAM OTEVŘEN

Příjem žádostí: do 30. 6. 2025

Dotace pro firmy

fve.jpg

Fotovoltaická elektrárna

elektromobilita.jpg

Elektromobilita

Příjem žádostí: bude brzy spuštěn

PROGRAM BUDE BRZY OTEVŘEN

PROGRAM BUDE BRZY OTEVŘEN

Příjem žádostí:  bude brzy spuštěn

 

Jak bude vypadat naše spolupráce:

  • DOTAČNÍ PROGRAM

Abychom mohli provést analýzu dotačních programů a posoudit vhodnost a možnost splnění podmínek jednotlivých dotačních výzev, je potřeba se nejprve seznámit s Vaším záměrem a plány. Vše Vám přehledně vysvětlíme a poradíme, co je pro Vás nejvhodnější.

  • PŘÍPRAVA ŽÁDOSTI

Zajistíme kompletní přípravu žádosti o poskytnutí dotace spolu s povinnými přílohami a podnikatelským záměrem, který je nezbytnou a klíčovou součástí žádosti. Domluvíme způsob komunikace, předávání informací a uzavřeme smlouvu o spolupráci.

  • ADMINISTRACE PROJEKTU

Administrace projektu je fáze, kde se dokládají dokumenty a informace potřebné ke schválení dotačního projektu. Po celou dobu za Vás budeme komunikovat s poskytovatelem dotace. Potřebné procesy k úspěšné realizaci projektu nastavíme tak, aby byly v souladu s podmínkami a pravidly dotační výzvy. A pokud by v průběhu bylo potřeba něco upravit nebo změnit, zajistíme Vám i případná změnová řízení. Postaráme se o formality spojené s podáním Závěrečné zprávy o realizaci a Žádosti o platbu.

  • MANAGEMENT UDRŽITELNOSTI

V průběhu fáze doby udržitelnosti se podávají Zprávy o udržitelnosti projektu, která se vždy podává jednou za rok. Délka doby udržitelnosti je stanovená v Rozhodnutí o poskytnutí dotace. Můžeme Vám poskytnout kompletní zpracování po dobu celé doby udržitelnosti, případně můžeme poskytnout konzultace.