top of page

 FVE 810 Wp Chata1

Typický ostrovní systém o výkonu 810Wp se může skládat např. z těchto komponent:

3x FV solární panel 270Wp 1x1,6m
2x trakční akumulátor olovo-uhlík JPC 12V 100Ah (životnost 3000 cyklů)
1x kombi měnič Axpert VM 24V 3000W Plus PF1
1x montážní sada pro 3 panely
+ pojistky, kabely, konektory MC4 a další příslušenství

Cena zahrnuje pouze komponenty včetně základního elektromateriálu, nezahrnuje dopravu, revize, elektro schémata ani montážní práce.
Máte-li zájem o montáž na klíč, kontaktujte nás. Připravíme Vám detailní nabídku.

Zobrazená sestava slouží pouze pro základní orientaci, celková cena se může změnit v závislosti na kurzu zahraničních měn a po dojednání požadované konfigurace zákazníkem, např. délky FV kabelů.

Elektrárna vyrobí během slunečného bezmračného dne cca 4kWh el. energie. Elektrárna s tímto výkonem může pokrývat významné procento spotřeby menší domácnosti. Měnič zvládá napájet menší spotřebiče s motory a kompresory, jako jsou ledničky, vrtačky či malé rychlovarné konvice. Kromě toho může měnič dobíjet baterie z veřejné sítě nebo elektrocentrály. Tuto elektrárnu také můžete využít pro napájení zabezpečovacích zařízení nebo internetových routerů a vysílačů.
V bateriích je uloženo maximálně 2,4kWh, kvůli životnosti se doporučuje odebírat max. 1,8kWh denně.

Za rok může elektrárna vyrobit přibližně 750kWh elektrické energie.

Výše popsanou konfiguraci je možné jednoduše rozšířit o tři nebo dokonce šest dalších FV panelů (bez výměny ostatních komponent) a výrazně tak zvýšit zisk energie a zlepšit finanční návratnost. Chcete vědět jak? Odešlete prosím poptávkový formulář.

Solární panely na střeše
bottom of page