top of page

čt 19. 3.

|

Hlinky 44/112A

Setkání přátel levného nabíjení

Jubilejní desátý elektročtvrtek. V případě, že Vám není lhostejné, do jakých výšek stoupá cena nabíjení v ČR, přijďte se o tom s námi pobavit, zazpívat a zvážit, jaké jsou možnosti levného nabíjení v ČR.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Setkání přátel levného nabíjení
Setkání přátel levného nabíjení

Čas a místo

19. 3. 2020 10:00 – 22:00

Hlinky 44/112A, Hlinky 44/112A, 603 00 Brno-střed-Pisárky, Česko

Hosté

O události

Vážení příznivci elektromobility,

zrušili nám Ampér. Naštěstí máme naše brněnské elektromobilní čtvrtky a nyní se blíží jubilejní - desátý. Připravili jsme ho na čtvrtek 19. března 2020 – do prostor, které jsme měli rezervovány na Ampér.  A protože Amper 2020 nebude, tak se nám otevřel prostor pro jiný formát našeho setkání.

Na Amper 2020 jsme měli nachystány skvělé akce. Levné nabíjení pro elektromobilisty, pronájem Škody CITIGO za 2,90 Kč (bez DPH), speciální podmínky pro dotace, možnost pronájmu trakčních baterií za 3,10 Kč za kilowathodinu a spoustu dalších skvělých nabídek.

Zredukovali jsme je a prostor ve sklípku (nebo spíš v opravdu velkém, klenutém sklepě) nabídli i dalším společnostem, které mají elektromobilistům co nabídnout.

Sklípek je volně otevřen od 10:00 hod s drobným občerstvením. Připravili jsme pro vás malou výstavu firem, které se zabývají elektromobilitou a také nějaké ty prezentace novinek. Některé firmy již mají zarezervován prostor, některé se jistě ještě přihlásí.

Od 16 hodiny, tak jak jsme zvyklí, začne klasický brněnský elektročtvrtek. A protože je jubilejní objednali jsme slavnostní jídlo a pití. Žebírka, kotlety, víno, pivo, moravské musli, … samé dobroty.

Na období (část) po 16 hodině je třeba se registrovat a uhradit malý poplatek ZDE.

Věříme, že i v takto upraveném formátu se Vám bude naše setkání líbit a jsme přesvědčeni, že po tom, co uslyšíte o našich novinkách, budete vědět, že nás čeká skvělá elektromobilní budoucnost.

Vstupenky

  • Levného nabíjení v ČR

    V ceně vstupného je občerstvení, konzumace vína, piva i nealkoholických nápojů a živá hudba.

    0,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page