so 01. 2. | Sedlčanská 7

Rallye ČESKÁ SIBIŘ

Blíží se pátý ročník Rallye Česká Sibiř. V nejbližší době budou zveřejněny podrobnější informace. Pro děti mám již opět zajištěn volný vstup do Husitského muzea. Nezapomeňte se přihlásit na stránkách Asociace
Zakázat přihlašování
Rallye ČESKÁ SIBIŘ

Čas a místo

01. 2. 2020 16:00 – 02. 2. 2020 15:00
Sedlčanská 7, Sedlčanská 7, 257 91 Sedlec-Prčice, Česko

O události

 program  Rallye ČESKÁ SIBIŘ 

účastníci se sjedou v pátek 31. ledna 2020 v Táboře. Nocleh je zajištěn na internátu průmyslovky, stejně jako minulý rok.

Večeře z vlastních zdrojů, nebo např.  v http://www.thepub.cz/tabor/  (tato hospůdka již letos asi nebude fungovat).  Ráno přehlídka elektromobilů na náměstí a návštěva http://www.husitskemuzeum.cz/.  (9-11 hod. Pro účastníky možnost návštěvy Husitského muzea zdarma - heslo řeknu na náměstí.)

Odjezd na  http://www.ceske-hospudky.cz/restaurace/milicin/hotel-ceska-sibir-21244 , kde poobědváme.

Podle možností navštívíme něco v okolí, poté přejedeme do Sedlce, kde lze  vozy nabít a odtud  www.moninec.cz  . Zde se bude program sestávat z kurzu stavění iglů pod vedením odborníků, či kurzu stavění sněhuláků vedeného laiky. (podle kvality a množství sněhu)  Tento bod pouze pokud se najde jiný instruktor. Ten "starý" se zabil v benzínovém Volvu.Jízda zručnosti a jiné zkoušky.

Po skončení kurzů bude volný program s tím, že je možnost vrátit se opět do Tábora a opět přespat. Kdo chce zůstat na Monínci zajistí si noclehy individuelně.. Prosím o připomínky a náměty. V každém případě je potřeba se do 10. ledna přihlásit do tabulky.(uzavírka přihlášek, kdo chce PUB, kolik noclehů v pátek a v sobotu, jaká zásuvka je potřeba, nápady atp.) Tato Rallye má ukázat veřejnosti, že elektromobily jezdí i v zimě. Bohužel sníh nelze naplánovat. (nemáme na to aplikaci)

Sdílet událost