top of page

so 01. 2.

|

Sedlčanská 7

Rallye ČESKÁ SIBIŘ

Blíží se pátý ročník Rallye Česká Sibiř. V nejbližší době budou zveřejněny podrobnější informace. Pro děti mám již opět zajištěn volný vstup do Husitského muzea. Nezapomeňte se přihlásit na stránkách Asociace

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Rallye ČESKÁ SIBIŘ
Rallye ČESKÁ SIBIŘ

Čas a místo

01. 2. 2020 16:00 – 02. 2. 2020 15:00

Sedlčanská 7, Sedlčanská 7, 257 91 Sedlec-Prčice, Česko

O události

 program  Rallye ČESKÁ SIBIŘ 

účastníci se sjedou v pátek 31. ledna 2020 v Táboře. Nocleh je zajištěn na internátu průmyslovky, stejně jako minulý rok.

Večeře z vlastních zdrojů, nebo např.  v http://www.thepub.cz/tabor/  (tato hospůdka již letos asi nebude fungovat).  Ráno přehlídka elektromobilů na náměstí a návštěva http://www.husitskemuzeum.cz/.  (9-11 hod. Pro účastníky možnost návštěvy Husitského muzea zdarma - heslo řeknu na náměstí.)

Odjezd na  http://www.ceske-hospudky.cz/restaurace/milicin/hotel-ceska-sibir-21244 , kde poobědváme.

Podle možností navštívíme něco v okolí, poté přejedeme do Sedlce, kde lze  vozy nabít a odtud  www.moninec.cz  . Zde se bude program sestávat z kurzu stavění iglů pod vedením odborníků, či kurzu stavění sněhuláků vedeného laiky. (podle kvality a množství sněhu)  Tento bod pouze pokud se najde jiný instruktor. Ten "starý" se zabil v benzínovém Volvu.Jízda zručnosti a jiné zkoušky.

Po skončení kurzů bude volný program s tím, že je možnost vrátit se opět do Tábora a opět přespat. Kdo chce zůstat na Monínci zajistí si noclehy individuelně.. Prosím o připomínky a náměty. V každém případě je potřeba se do 10. ledna přihlásit do tabulky.(uzavírka přihlášek, kdo chce PUB, kolik noclehů v pátek a v sobotu, jaká zásuvka je potřeba, nápady atp.) Tato Rallye má ukázat veřejnosti, že elektromobily jezdí i v zimě. Bohužel sníh nelze naplánovat. (nemáme na to aplikaci)

Sdílet událost

bottom of page