top of page

ne 01. 9.

|

PVA EXPO PRAHA

Prague Car Festival

Už potřetí v řadě bude mít na Prague Car Festivalu místo i stánek s elektromobily a opět pod záštitou fDrive.cz Premiérově bude celý sobotní den sraz elektromobilů, a to před výstavištěm PVA EXPO Letňany Vítaní jsou všichni majitelé elektromobilů i fanoušci elektromobility

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Prague Car Festival
Prague Car Festival

Čas a místo

01. 9. 2019 9:00 – 18:00

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9, Česko

O události

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží, a to znamená, že letošní Prague Car Festival je za rohem. Ani letos nebude chybět stánek elektromobility pod záštitou fDrive.cz. V minulém roce jste se mohli podívat na prakticky všechny elektrické modely a letos tomu nebude jinak. Avšak rok od roku chceme jít dále, a i proto letošní ročník bude mít premiéru v podobě venkovního srazu elektromobilů.

Elektrifikace se automobilů dotýká už dnes a postupně se na trh dostávají čistě elektrické modely značek, u kterých byste to ještě nedávno nečekali, například Audi e-tron, Mercedes EQC nebo třeba Kia e-Niro. I proto nastal čas udělat kvalitní sraz elektromobilů v Praze.

Přivezte všem ukázat svého elektrického miláčka na čtyřech kolech, starého či nového, a to konkrétně 31. srpna do Letňan na PVA EXPO. Můžete se nejen podělit o vaše dojmy s ostatními a užít si příjemný den, ale zároveň se svézt s nejnovějšími elektromobily i si všechny pohromadě prohlédnout na našem stánku. Sraz elektromobilů bude probíhat souběžně s výstavou Escape6 Prague Car Festival. Každý účastník dostane k dispozici zdarma místo k zaparkování svého vozu na venkovní ploše přímo před vstupní halou.

V případě zájmu vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku zde.

Sdílet událost

bottom of page