top of page

pá 30. 8.

|

132

HAPPY blackout FRIDAY

Čtvrté neformální setkání s tématem ELEKTROMOBILITA

Registrace na akci je ukončena
Zobrazit další události
HAPPY blackout FRIDAY
HAPPY blackout FRIDAY

Čas a místo

30. 8. 2019 15:00 – 23:59

132, Pod Zahrádkami 132, 665 01 Rosice, Česko

Hosté

O události

„HAPPY blackout FRIDAY“ je neformální posezení v malém sklípku, který dříve sloužil ke školení vína. Dnes je v něm víno, technologie HFVE a trakční baterie (Tesla „on the wall“, Winston „on the floor“). Navigace vás navede bezpečně k protějšímu domu. Ovšem naše místo určitě nepřehlédnete. Bude tu spousta elektromobilů.

Při akci si můžete osahat, jak malá elektromobilita funguje. Jaká je ekonomika, jakou mají denní spotřebu jednotlivé spotřebiče v domácnosti a jak nabíjí elektromobil.

Lze zde zjistit, i jak je to s využíváním, cyklováním a životností trakčních baterií. Lze si nasimulovat i energetický odběr Vaší domácnosti/firmy. Možností je spousta.

Elektromobil, HFVE, trakční baterie a provoz RD/firmy – prostě ideální stav. Jedná se o názorný příklad RD s fotovoltaikou (Victron) a akumulací do baterií (Tesla Li-on/ Winston – LiFePo4)

K dispozici bude i víno, kus špeku, nějaké to čerstvé moravské müsli. Můžete přijet pouze sami, s rodinou, nebo i s přáteli, (max. 3 osoby na jednu registraci). Jistě Vás bude čekat i malé překvapení.

Akce bude ukončena, až budou vyčerpány informace a účastníky už nic nebude zajímat.

Sdílet událost

bottom of page