top of page

po 25. 10.

|

facebook Luděk Niedermayer

On-line debata Budoucnost dopravy a energetiky

V pondělí 25. 10. 2021 bude pan Niedermayer organizovat on-line debatu na téma Budoucnost dopravy a energetiky: Jak na skutečně udržitelnou mobilitu? Zveme Vás k jejímu sledování. Více v podrobnostech. Událost pořádá Luděk Niedermayer.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
On-line debata Budoucnost dopravy a energetiky
On-line debata Budoucnost dopravy a energetiky

Čas a místo

25. 10. 2021 17:00 – 18:30

facebook Luděk Niedermayer

O události

K  dosažení uhlíkové neutrality v roce 2050 EU potřebuje snížit emise CO2  ve všech oblastech. Emise v dopravě ale oproti jiným sektorům stále  rostou. Co je potřeba udělat, abychom skutečně efektivně snížili emise  CO2?

Návrhy  z legislativního balíčku Fit for 55 cílí zejména na elektromobilitu v  osobní a nákladní dopravě či zvyšování podílu železniční a veřejné  dopravy.

Budou  tyto návrhy dostatečné pro snížení emisí? A bude příští česká vláda  schopna vést o těchto tématech racionální diskuzi? Je Česko připravené  na cestu k udržitelné mobilitě?

Program:

17:00 Úvodní slovo europoslance 17:05 Úvodní slovo řečníků 17:50 Debata 18:10 Otázky z publika 18:30 Konec debaty

Témata: Luděk Niedermayer: Doprava v kontextu Fit for 55 Jiří Pohl: Role energetiky v dopravě Tomáš Kazda: Budoucnost baterií

Předchozí  registrace není nutná, debatu budete moci sledovat na facebookových  stránkách Luďka Niedermayera, kde bude také možné v komentářích klást  řečníkům otázky.

Sdílet událost

bottom of page