top of page

so 01. 6.

|

Odry

eJantarová cesta

Tak jako každý rok pořádá i letos Milan Rajchl eJantarovou cestu. Setkání seznamuje širokou veřejnost o možnosti dopravy bez používání fosilních paliv a probíhá vyměna zkušenosti v oblasti elektromobility a obnovitelných zdrojů.

eJantarová cesta
eJantarová cesta

Čas a místo

01. 6. 2024 9:00 – 02. 6. 2024 12:00

Odry, Loučky 151, 742 35 Odry-Jakubčovice nad Odrou, Česko

O události

 Letos  bude sraz začínat v sobotu ráno 1. června v 9 hodin u vodního mlýna  Wesselsky v Loučkách č.151 u Oder. Tato kulturní památka mlýna pochází z  16. století a před první světovou válkou zásoboval okolí nejen moukou,  ale i elektřinou. Po prohlídce mlýna a malém ,,selském občerstvení"  vyjedeme kousek na kopec do areálu HEIPARK Tošovice, kde bude společné  parkování a setkání nejen elektromobilistů, ale i s veřejností.

Pro  registrované je připraven vstup na bobovou dráhu, trampolíny, tubing,  lukostřelbu, rodeo býka nebo bungee trampolínu. Pro vyčerpané je v  areálu i koupaliště.

V  16:30 hodin bude připraven sál, kde budou i pro veřejnost přednášky o  elektromobilitě, fotovoltaice, dotacích a všem co s tím souvisí.. Tady  budeme diskutovat podle vlastních zkušeností a vyvracet mýty nejen o  elektromobilitě.

Večer proběhne na hotelu volný program a ,,hospodská" odborná konference o elektromobilitě, fotovoltaice a ekologii.

V neděli dopoledne u svých elektromobilů před hotelem bude probíhat poslední setkání s veřejností a předávání zkušeností.

Děkuji  za  podporu a těším se na případnou spolupráci. Ubytování je omezené  ,ale pár lůžek můžeme ještě obsadit. Registrace u  Milan Rajchl tel. 722  931 372  milan.rajchl@volny.cz místopředseda ASEP a mnoholetý propagátor elektromobility nejen v ČR, ale i na evropských setkáních

Video z posledního ročníku zde.

Sdílet událost

bottom of page