top of page

út 25. 4.

|

Moravská Ostrava a Přívoz

Den nových energií na Librosu

Akce 25.4.2023 Pro kolegy i odbornou veřejnost a 26.4. 2023 pro studenty vždy od 10-16h. Příležitost vidět, jak doma ušetřit za energie. Možnost vidět a vyzkoušet si jízdu s novou elektrickou Škodou Enyaq, podat ruku droidovi v rozšířené realitě nebo se svézt v nové osmikolové Tatře.

Den nových energií na Librosu
Den nových energií na Librosu

Čas a místo

25. 4. 2023 0:00 – 26. 4. 2023 0:00

Moravská Ostrava a Přívoz, Palackého 1114, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

O události

 Jedinečná možnost vidět a vyzkoušet si novinky jako  jízdu s novou elektrickou Škodou Enyaq, podat ruku droidovi v rozšířené  realitě nebo se svézt v nové osmikolové Tatře, popřípadě si ji zkusit  řídit.

Celý den bude k dispozici  občerstvení zdarma. Důležitý okamžik bude desátá hodina, kde bude  představen úžasný slovenský patent pro úsporu jakékoliv energie až 30%  úspora ať doma nebo v průmyslu, umělá inteligence AI, fotovoltaika v  různých podobách.

Nenechte si ujít jedinou výstavu tohoto druhu v ČR. Celá akce se koná pod patronací TATRA TRUCKS.

Akce 25.4.2023 Pro kolegy i odbornou veřejnost a 26.4. 2023 pro studenty vždy od 10hod.

Příležitost vidět, jak doma ušetřit za energie.

Zajímavá  pobídka pro pozvané kolegy: každý pozvaný, který potvrdí účast obdrží  poukaz na odečet bodů v hodnotě 7000Kč s platností jeden rok. Podmínka  však je, že nesmí dotyčný mít do začátku výstavy žádný trestný bod na  svém řidičském kontě. Rovněž každý pozvaný účastník obdrží láhev vína od  partnera této akce a to je Vinařství u Kapličky, který pro danou akci  se takhle rozhodl své produkty od prezentovat.

Prosíme o zpětnou vazbu do 21.4. zda se akce zúčastníte či nikoliv.

Akce  má ještě jedno poslání a to: problémy v kraji jsou takové, že dopravní  podniky hledají řidiče, takže bude příležitost si vyzkoušet i jízdu s  autobusem nebo nákladním vozidlem.

Vše zdarma.

Sdílet událost

bottom of page