top of page

čt 05. 5.

|

D1 HOTEL & RESTAURANT

Brněnský elektročtvrtek - KVĚTEN

Tradiční setkání elektromobilistů v restauraci hotelu D1 v Ostrovačicích z důvodu dobré dostupnosti nabíjecích stanic. Bez registrace, bez oficiálního začátku a programu. Setkání bude tentokrát obohacené o testování, šroubování a nastavování Victron Energy EV Charging station.

Brněnský elektročtvrtek - KVĚTEN
Brněnský elektročtvrtek - KVĚTEN

Čas a místo

05. 5. 2022 16:00 – 20:00

D1 HOTEL & RESTAURANT, Veveří 260, 664 81 Ostrovačice, Česko

O události

Tradiční setkání příznivců elektromobility obohacené o testování, šroubování a nastavování Victron Energy EV Charging station.

Na co se dále můžete těšit? Postavíme si na parkovišti fotovoltaickou elektrárnu a také změříme kapacitu jednoho z článků baterie BMWi3, kterou jsme rozebírali minule.

Na vlastní oči se také můžete seznámit s novým typem hybridních měničů určených pro trh v ČR (splňují NZÚ). Znáte už Lišku?

A jako bonus získá každý účastník setkání stejný magazín, který již obdrželi účastníci sjezdu KDU-ČSL před pár dny v Ostravě. V něm se dozvíte jak to udělat, aby vaše obydlí a váš dopravní prostředek byl co nejméně závislý na ropě ropě a plynu a spoustu dalších zajímavostí. Například jak jsme měřili baterie HE3DA.

Sdílet událost

bottom of page