top of page

čt 01. 7.

|

D1 HOTEL & RESTAURANT

Brněnský elektročtvrtek - ČERVENEC - ELEKTROKOLOBĚŽKY

Vážení přátelé a příznivci elektromobility. Tentokrát se zaměříme na ELEKTROKOLOBĚŽKY. Rádi přivítáme výrobce, prodejce i běžné uživatele. Přivezte nám elektrickou koloběžku ukázat. Pro toto setkání jsme vybrali areál hotelu D1 v Ostrovačicích. Je tam příjemné posezení a dvě rychlonabíječky.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Brněnský elektročtvrtek - ČERVENEC - ELEKTROKOLOBĚŽKY
Brněnský elektročtvrtek - ČERVENEC - ELEKTROKOLOBĚŽKY

Čas a místo

01. 7. 2021 16:00 – 21:00

D1 HOTEL & RESTAURANT, Veveří 260, 664 81 Ostrovačice, Česko

Hosté

O události

V červenci se zaměříme  na ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY.  Kromě toho proběhne také krátká debata o zkušenostech, 

jak se stavějí solární ostrovní elektrárny - bez přívodu elektrické energie, bez internetu, bez střechy.

Pokud se zabýváte  výrobou, prodejem či jen elektrokoloběžku vlastníte, přijeďte nám ji předvést, ukázat a předat své zkušenosti s jejím používáním. Na testování elektrokoloběžek bude k dispozici heliport.  

 Zváni jsou všichni, které téma elektrické koloběžky zajímá, vlastní ji či přemýšlí, že si ji teprve pořídí. Pokud jste výrobci či prodejci elektrokoloběžek, prosíme Vás o bezplatnou registraci.

Zajímá nás vše, co se elektrických koloběžek týká.  Nabíjení baterie a její velikost, síla motoru, rychlost,  dojezd, hlučnost, stabilita, konstrukce i vzhled. Jak zvládá nerovnosti na cestách?  Otázek bude určitě mnohem víc.

Dne 3. června 2021 jsme se v rámci akce Brněnský elektročtvrtek potkali v Brně na Cimburkově ulici  u edukačního centra Tepláren Červený mlýn, kde Teplárny zajistili pro elektromobilisty návštěvu kogenerační jednotky.  Vše jsme zdokumentovali a video z této akce najdete ZDE. 

Kde se o nás píše? Podívejte se  ZDE na Hybrid.cz. 

Sdílet událost

bottom of page