top of page

so 11. 6.

|

Velký Týnec

7. setkání elektromobilistů v Olomouci

Sraz bude probíhat 11. června v sobotu v Olomouci na parkovišti u obchodního centra Olympie Olomouc. Účelem akce je seznámit se mezi sebou a předat si zkušenosti z provozu EV. Propagovat elektromobilitu především u veřejnosti a to ukázkou aut, představením aut, i svezením návštěvníků v EV.

7. setkání elektromobilistů v Olomouci
7. setkání elektromobilistů v Olomouci

Čas a místo

11. 6. 2022 9:00 – 15:00

Velký Týnec, Olomoucká 1715/90, 783 82 Velký Týnec, Česko

O události

Program setkání – hlavní účel akce je seznámit se mezi sebou a předat si  zkušenosti z provozu EV. Také propagovat elektromobilitu jako takovou a to  především u veřejnosti a to fyzickou ukázkou aut, představení aut, ale i svezení  návštěvníků se v EV.

Sraz bude probíhat 11. června v sobotu v Olomouci, tentokrát na parkovišti u  obchodního centra Olympie Olomouc od 9 do 15 hodin. Je  možné na sraz přijet už před 9 hodin a zdržet se do 18 hodin. Je neomezený počet  aut, která můžou přijet na parkoviště.

Vjezd na parkoviště je nejlépe z dálnice D35 výjezd 276, ze všech směrů,  potom podle ukazatelů k obchodnímu centru. Tam nás jistě najdete. Vše pro  účastníky zdarma. V obchodním centru je možné se najíst a jsou tam i atrakce pro  děti a mládež, kterou můžete vzít sebou stejně jako i manželky.

Jelikož od prvního setkání v Olomouci se nainstalovalo několik  rychlonabíječek, jak od TESLY, PRE, ČEZu a EONu, tak nebude problém se nabít na  nich. Na pakrovišti je i malé AC nabíjení.

Pokud se akce zúčastníte, tak napište na e-LUKY@email.cz jméno, jakým EV a město odkud  přijedete.

Můžete se samozřejmě zúčastnit i bez přihlášení. Pořadatelem akce je Lubomír Kaštovský.

Sdílet událost

bottom of page