top of page

so 04. 5.

|

Horní náměstí

4. elektromobilní sraz v Olomouci

I letos pořádá Lubomír Kaštovský sraz elektromobilistů v Olomouci. Přijeďte se seznámit a propagovat elektromobilitu! Hlavním účelem akce je podle Lubomíra Kaštovského "seznámit se mezi sebou a také propagovat elektromobilitu jako takovou". A to především u veřejnosti.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

04. 5. 2019 9:00 – 15:00

Horní náměstí, Horní nám., 779 00 Olomouc, Česko

O události

Sraz bude probíhat dne 4. května v sobotu v Olomouci na Horním náměstí, naproti orloji a po poledni i naproti hlavnímu vchodu do radnice (dopoledne je toto místo vyhrazeno pro svatebčany). Oficiálně bude sraz probíhat od 9 do 15 hodin, ale je samozřejmě možné přijet dříve a zdržet se déle.

Počet aut, která mohou vjet až na Horní náměstí je omezen -jde o pěší zónu a současně v té době budou dopoledne probíhat svatební obřady. Elektromobilisté ale budou mít vyhrazený prostor naproti orloji, povolení platí pro 50 aut. Vjezd na Horní náměstí je nejlepší Pavelčákovou ulicí a po objetí radnice zaparkovat naproti orloji.

Na náměstí bude jako každoročně zajištěno nabíjení přes Mennekes 22 kW a také pětikolík 16A a 32A 400V. Samozřejmě bude k dispozici i několik 1f zásuvek s 16 A. Redukce a prodlužovací kabely s sebou! Vše je pro účastníky zdarma.

Od prvního setkání v Olomouci se již stihlo nainstalovat několik rychlonabíječek, mezi posledními třeba ČEZ spustil dvě u tamního McDonalds. Čipy pro ČEZ a EON budou zdarma k zapůjčení.

Kdo budete mít zájem se akce zúčastnit, napište prosím na Lubomírův email své jméno, typ vozu a odkud přijedete. Lze ale samozřejmě přijet i bez ohlášení.

Sdílet událost

bottom of page